Kiralık Devremülk

AKÇABÜK TATİL KÖYÜ KİRALIK DEVREMÜLK

DEVREMÜLK KİRALAMA DÖNEMLERİ
Akçabük Tatil Köyü Değişik tarihlerde, Toplam 6 Devreden Oluşmaktadır.
Akçabük Tatil Köyü Devreleri
Her yıl üç ayrı dönemde toplam 45 gün tatil Size en uygununu seçebileceğiniz 6 değişik devre. Tüm devre sahiplerine verilen tapu (Devrenizi satabilir, istediğiniz anda kiralayabilir ve miras bırakabilirsiniz) Her devre sonrasında sizin için temizlenip düzenlenen evler. Akçabük tatil köyünün seçkin sakinleri yıllardır Türkiyede çok az sayıda ailenin sahip olabileceği ayrıcalıklarla dolu tatiller yaşıyorlar.
akçabük tatil köyü kiralık devremülk

Kiralık Devremülk Tatil Nedir ?

Devremülk ülkemizde veya dünyada çeşitli tatil lokasyonlarında (Tatil beldeleri veya Termal Kaplıcalar, Kış Tatil beldeleri vs) belirli bir site düzeninine göre tasarım yapılarak inşaatları yapılmış konutların haftalık, 15 günlük, aylık veya sezonluk olarak mülkünün satın alınarak ömür boyu ücretsiz tatil yapılan ev konforunda devre tatil konutlarıdır.

Devremülk Nasıl Yapılardır ?
Devremülkler genellikle site içerisinde, sosyal alanları bulunan (Spor alanları, cafe restoran, alışveriş, havuz vs ortak alanlar) dışarıdan yabancıların giremedikleri güvenlik önlemleri alınmış konutlardır. Bu konutlarda 4 kişilik bir ailenin ihtiyaç duyacağı azami ev eşyası bulundurulmaktadır. (Tabaklar, tencereler, çatal kaşık mutfak gereçleri, yatak, koltuk kanepe buzdolabı, klima vs) Devremülk tatil sahibi aileler sadece yanlarına kişisel eşyalarını alarak bu konutlarda önceden belirlenmiş süre içerisinde tatil yapabilmektedirler.

DEVREMÜLK DEVİR EDİLEBİLİR, MİRAS BIRAKILABİLİR Mi ?
Devremülk normal bir konut gibi devir edilebilir ya da miras bırakabilir. Örneğin diyelim ki Bodrum’dan bir devremülk satın aldınız. Vefatınız durumunda bunun kullanım hakkı (mülkiyet payınız) mirasçılarınıza geçer. Yani onlara miras kalır. Ya da istediğiniz zaman haklarınızı başka bir kişiye devredebilirsiniz.

SAHİBİ OLDUĞUM DEVREMÜLKE BAŞKA ARKADAŞIMI VEYA AKRABAMI GÖNDEREBİLİRMİYİM ?
Devremülke sahip olan kişi, kendisine ait olan günler içerisinde (Satın almış olduğu devre döneminde) devremülkünü satma, kiraya verme, devretmeye, dilediğini göndermeye vyea miras bırakma gibi haklara sahip olabiliyor. Satın aldığınız devremülkü yılda 45 gün zaman diliminde kullanabiliyorsunuz.

Hakkımızda
BAYRAKTARLAR TURİZM LTD. ŞTİ. Yatırım ihtiyaçlarınıza Titizlik, Gizlilik, Dürüstlük ve Güven çerçevesinde yanıt veriyoruz… İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:3 D:154 Beyoğlu’nda 17 Nisan 1984’te devremülk organizasyonları için kurulan şirketimiz; Soytaş, Akçabük, Flipper devremülk tatil köylerinin satış ve kiralama…