Akçabük Tatil Köyü Kiralık Devremülk

Değişik tarihlerde, Toplam 6 Devreden Oluşmaktadır. Her yıl üç ayrı dönemde toplam 45 gün tatil Size en uygununu seçebileceğiniz 6 değişik devre. Tüm devre sahiplerine verilen tapu (Devrenizi satabilir, istediğiniz anda kiralayabilir ve miras bırakabilirsiniz) Her devre sonrasında sizin için temizlenip düzenlenen evler.
Akçabük tatil köyünün seçkin sakinleri yıllardır Türkiyede çok az sayıda ailenin sahip olabileceği ayrıcalıklarla dolu tatiller yaşıyorlar.

akçabük tatil köyü kiralık devremülk

Akçabük Tatil Köyü Kiralık Devremülk Bodrumun en güzel koylarından birisi olan Akçabük Koyunda denizi çevreleyen nezih evlerde, Bodrum’un güzel havasını ve denizini ailece güvenli bir ortamda yaşayabilmeniz için bizi aramanız yeterli. Tatilinize en uygun devre tatil organizasyonunu birlikte yapalım. Bulunduğu konum olarak Bodrum’un en güzel koylarından birisi olarak Akçabük Koyu aynı zamanda Bodrum yarım adasının en uç noktasın da yer alması nedeni ile havası ve denizi devamlı temizdir. Yazın bunaltıcı sıcaklarda huzur ve keyifle ailece tatil yapabileceğiniz güvenli bir ortamdır. Tesisi kullanan devre sahipleri ve kiralama yapan aileler genellikle aile ortamına uygun bireyler olması nedeni ile aileniz güven ve huzur içerisinde tatil yapma imkanı olmaktadır.

Akyarlar bölgesinde yer alan tesise hem Bodrum yöününden, hem Turgutreis yönünden ulaşım imkanı vardır. Şehirler arası otobüs ile Turgutreis Otobüs terminaline geldiğinizde minibüs veya taksi ile tatil sitesine ulaşım mümkündür. Uçakla bodrum milas havaalanına ulaşarak burandan servis ile Turgutreis beldesine ulaşarak tatil köyüne gelmek mümkündür.

Alşamları isterseniz kiraladığınız devremülkün balkonunda veya tesisin restoranında veya sahilde kumsalda vakit geçirebileceğiniz gibi, Akyarlara, Bodrum mekanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Turgutreis Marinada yer alan kafe, restoran ve alışveriş mağazaları kolay ulaşım imkanı vardır.
Akçabük Tail Köyü Akyarlar Turgutreis Bodrum