Hakkımızda

BAYRAKTARLAR TURİZM LTD. ŞTİ.

Yatırım ihtiyaçlarınıza Titizlik, Gizlilik, Dürüstlük ve Güven çerçevesinde yanıt veriyoruz…

İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:3 D:154 Beyoğlu’nda 17 Nisan 1984’te devremülk organizasyonları için kurulan şirketimiz; Soytaş, Akçabük, Flipper devremülk tatil köylerinin satış ve kiralama organizasyonlarını yapmaktadır.

Yaklaşık 12.000 devremülk ve devretatil müşterisine halen hizmet vermektedir. Şirketimiz 1989-1992 yılları arasında Bodrum Turgutreis’te apart evler inşaa ettirerek yap-sat sistemiyle inşaat sektöründe de faaliyet göstermiştir. Ayrıca, 1992-1999 yılları arasında restorasyon, dekorasyon, tadilat ve tamirat işleriyle de iştigal etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar kendi müşterilerinin devremülk-devretatil, yazlık-kışlık, konut, arsa alım,satım ve kiralama ihtiyaçlarını da titizlik,gizlilik ve dürüstlük içerisinde hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden beri aynı titizlik, dürüstlük, şevk ve arzu içerisindeki gibi Devre Tatil – Pansiyon Tatil Organizasyonları yapmaktayız.

Bizimle çalışmanızın sizlere mutluluk vereceğini taahhüt eder, taleplerinizi bekleriz.

BAYRAKTARLAR TURİZM İNŞAAT LTD. ŞTİ.
BEKİR BAYRAKTAR
BAYRAKTARLAR TURİZM LTD. ŞTİ. Yatırım ihtiyaçlarınıza Titizlik, Gizlilik, Dürüstlük ve Güven çerçevesinde yanıt veriyoruz… İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:3 D:154 Beyoğlu’nda 17 Nisan 1984’te devremülk organizasyonları için kurulan şirketimiz; Soytaş, Akçabük, Flipper devremülk tatil köylerinin satış ve kiralama…