Devremülk Nasıl Kiralanır ?

devremülk nasıl kiralanır

Devremülk Nasıl Kiralanır ?

Devremülk Nasıl Kiralanır ? Devremülk Sahipleri bir veya bir çok kullanım devrelerine sahip olabilirler. Kullanımı kendilerine ait devre tatillerini kullanmak istemediklerine firmamıza kiralamak istediği devre veya devreleri kullandırma yetki belgesi vererek ücreti mukabilinde devrelerini kiraya verebilirler. Devremülklerinin mülkiyeti kendilerine ait olarak istedikleri dönem devre tatil kullanımını kiraya verebilirler.

Devre Mülk Kiralamak isteyenler, mülkiyeti kendilerine ait olan ama kullanmak istemediği devre bölümlerini kiralayan devre mülk sahiplerinden devremülklerini kiralamak suretiyle ailecek tatil yapabilirler. Bu kiralama 15 günlük dönemler şeklinde olmaktadır. Kiralanan devremülk kira süresi ve tarihi devremülk sahibinin sahip olduğu devre zamanı ve süresi kadardır. Bu süre yazlık bölgelerde genellikle yaz başlangıcından yaz sonuna kadar olan süreler içersinde 15 günlük dönemlere denk gelmektedir.

Akçabük Tatil köyünde devre tatil kiralamak isteyen kişiler kendilerine uygun zamanlı devreyi seçerek belirlediği tarihte tesise giriş yaparak kendi evinde kalıyormuş gibi tatil yapabilmektedir. Kiralamış oldukları bu devremülkte 4 kişilik bir ailenin kullanımına uygun olarak yatak, nevresim, yorga ve mutfak eşyaları evin içerisinde mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınızı marketlerden temin ederek huzurlu bir aile tatili yapabilirsiniz. Girişte Akçabük Tatil Köyü görevlilerine size tahsis edilen kullandırma belgenizi ibra ederek giriş yapmış olursunuz.
Görevliler sizi kalacağınız daireye götürerek dairenizi ve içeride kullanımınıza tahsis edilen esyaları size teslim edecektir. Daire içerisinde genel kullanım için gerekli tüm eşyalar mevcud olmasına rağmen kiralama yapan tatilciler yanlarında kendi havlu, nevresim, su ısıtıcısı, (Kahve yapmak için) ayrıca götürebilmektedirler.