Satılık Devremülk

AKÇABÜK TATİL KÖYÜ , DEVREMÜLK SATIŞI

Satılık Devremülk Bodrum’un Turgut Reis beldesinde Akyarlar mevkii, Akçabük Tatil Köyünde 9 ay boyunca sizlere ait devreler satın almak isteyen müşterilerimize sunularak satışı yapılmaktadır.

Uzman kadromuz satın almak istediğiniz kısımlarda satılık devremülkleri satın almanızda sizleri bilgilendirerek satın alma işleminizin tüm aşamalarında sizlere yardımcı olmaktadır.
Devremülk satın almak ve mevcut devremülkünüzü satmak için müşteri temsilcilerimizle 0212 251 11 11 Nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

DEVREMÜLK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Devremülk satın almak tıpkı bir evi, bir villayı, satın almayla aynı eşdeğerdedir. Burada tek fark satın almış olduğunuz devremülkün kullanımı süresi satın aldığınız zamanı kapsamaktadır. Örneğin Bodrum da herhangi bir devremülk tatil sitesinde 2 Temmuz 16 Temmuz satın almış olduğunuz devremülkü her sene bu tarihler arası kullanıyorsunuz. Kullanmadığınız zamanlarda akrabanızı, arkadaşlarınızı gönderme inkanınız olduğu gibi kiraya vererek para kazanabilirsiniz.

Devremülk satın alırken en önemli kıstas bulunduğu lokasyon ve sitenin işletim düzenidir. Satın alacağınız devremülk lokasyonun özellikleri sizin tatil beklentilerinize ne derecede karşılayacağı önemlidir. Denize olan yakınlığı veya uzaklığı , denizinin temizliği, havası, devremülkün konumu, sosyal alanlara yakınlığı veya uzaklığı, devremülke ulaşım kolaylıkları (Havayolu, Deniz Yolu ve Kara Yolu gibi).

BAYRAKTARLAR TURİZM LTD. ŞTİ. Yatırım ihtiyaçlarınıza Titizlik, Gizlilik, Dürüstlük ve Güven çerçevesinde yanıt veriyoruz… İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187 K:3 D:154 Beyoğlu’nda 17 Nisan 1984’te devremülk organizasyonları için kurulan şirketimiz; Soytaş, Akçabük, Flipper devremülk tatil köylerinin satış ve kiralama.